Protokół odbioru instalacji elektrycznej na terenie Krakowa i okolic

Protokół odbioru instalacji elektrycznej budynku jest dokumentem, który umożliwia oddanie nieruchomości do użytku. Właściwie sporządzony protokół odbioru instalacji elektrycznej poświadcza pomontażowe badania odbiorcze nowej instalacji, a także wykonanie okresowych testy takich instalacji, które muszą być przeprowadzone co każde 5 lat.

Formalności związane z protokołem instalacji elektrycznej mogą okazać się dość problematyczne. Aby uniknąć czasochłonnych wizyt w urzędach, powierz odbiór instalacji elektrycznej doświadczonym fachowcom.

Od wielu lat diagnozujemy stan techniczny elektryki w domach, sprawdzając instalację elektryczną pod względem najwyższych norm bezpieczeństwa i potencjalnych zagrożeń – takich jak porażenie czy pożar. Posiadamy certyfikat kwalifikacyjny grupy G1, który jest wymagany przy sporządzaniu protokołu instalacji elektrycznej.


W ramach świadczonych usług wykonujemy obowiązkowe:

  • Badania odbiorcze - które są konieczne do wykonania zaraz po montażu instalacji elektrycznej, przed oddaniem jej do użycia. W ramach odbioru instalacji elektrycznej wykonujemy pomiary parametrów technicznych i próby zgodnie z normami PN-HD 60364-6:2008. Takie badanie jest podstawą Twojego bezpieczeństwa – po jego przeprowadzaniu zyskujesz gwarancję tego, że instalacja jest w 100% dobrze położona i zapewnia bezpieczeństwo domownikom i sprzętom.
  • Badania okresowe – inaczej zwane eksploatacyjnymi, to badania, które zgodnie z ustawą w prawie budowlanym, musisz wykonywać co 5 lat. W ramach badań okresowych wykonujemy pomiary parametrów technicznych m.in. rezystancji izolacji i skuteczności samoczynnego wyłączenia zasilania.

  • Odbiór instalacji elektrycznej to nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim gwarancja zapewnienia bezpieczeństwa całej rodzinie. Zadzwoń do nas!

    POGOTOWIE ELEKTRYCZNE 24h:
    511-965-717