USŁUGI ELEKTRYCZNE NA TERENIE KRAKOWA I OKOLIC


Energia elektryczna to kluczowe medium, bez którego funkcjonowanie we współczesnym świecie byłoby praktycznie niemożliwe. Prąd zasila linie produkcyjne, sprzęt gospodarstwa domowego, billboardy reklamowe, samochody, czy ogrzewanie w domu. Z tego powodu nagłe przerwy w dostawie prądu powodują wiele niemiłych konsekwencji. W przypadku wystąpienia awarii warto skorzystać z naszych usług elektrycznych w Krakowie, szybko i skutecznie zajmiemy się zwalczeniem wszelkich usterek instalacji elektrycznej.

Nasz specjalista przyjedzie na miejsce awarii o każdej porze dnia i szybko zajmie się usunięciem problemu. Nasza oferta usług elektrycznych w Krakowie i okolicach obejmuje również np. wymianę starej instalacji elektrycznej (często aluminiowej) na nową (często miedzianą) oraz zaprojektowanie i zrealizowanie całkiem nowej instalacji. Można nam z powodzeniem także powierzyć takie usługi, jak zmiana miejsc istniejących punktów w domu, zawieszanie lamp, montaż rozdzielni i wykonanie pomiarów elektrycznych. Nasze usługi elektryczne w Krakowie dotyczą również podłączenia sprzętu AGD razem z podbiciem karty gwarancyjnej, wymiany wyłączników oświetlenia i gniazdek, wymiany starych bezpieczników topikowych na nowe, a także wystawienia oświadczenia o stanie, w jakim znajduje się instalacja. Nasza kompleksowa oferta pozwala sprostać wymaganiom i potrzebom wielu właścicielu domów i innych budynków.

Jeżeli mieszkasz w Krakowie lub okolicach i poszukujesz usług dobrego elektryka, zapraszamy do kontaktu. Nasi fachowcy wykonują zlecenia terminowo i rzetelnie, mając świadomość, że od ich pracy zależy bezpieczeństwo domowników czy użytkowników lokalu. Kwalifikacje, odpowiednie uprawnienia i doświadczenie zapewnią wysoką jakość realizowania usług. Warto wiedzieć, że w zakres naszych usług elektrycznych w Krakowie i jego okolic, wpisuje się także instalacja domofonowa, głośnikowa, alarmowa, przepięciowa. Oferta obejmuje również zmiany przydziału mocy, pomiar natężenia oświetlenia, szukanie uszkodzonych przewodów w ścianie i ich naprawę. Sprawdź już dzisiaj naszą ofertę usług.

Świadczę dla Państwa następujące usługi elektryczne na terenie Krakowa i okolicy:

  • Wykonanie instalacji elektrycznej
  • Wymiana starej instalacji (najczęściej aluminiowej) na nową (miedzianą)
  • Dołożenie dodatkowych lub zmiana miejsca istniejącyh punktów w mieszkaniu
  • Podłączenie sprzętu AGD wraz z podbiciem karty gwarancyjnej
  • Zawieszanie lamp
  • Wymiana starych bezpieczników topikowych na nowe typu „S”
  • Wymiana gniazdek i wyłączników oświetlenia
  • Wystawianie oświadczenia o stanie instalacji
  • Montaż rozdzielni
  • Pomiary elektryczne

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE 24h:
Kliknij i zadzwoń do nas
511-965-717