WYMIANA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ W KRAKOWIE I OKOLICACH


Wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniach


Zajmujemy się wymianą instalacji elektrycznych w Krakowie i okolicach, zarówno w budownictwie ceglanym, w blokach z wielkiej płyty jak i w domach drewnianych. Są to z reguły instalacje aluminiowe dwużyłowe pracujące w układzie sieci TN-C. Nie są one przystosowane do poboru prądu na poziomie współczesnych wymogów, dlatego oferujemy Państwu ich wymianę.


Wymiana gniazdek w Krakowie


Projektując nową instalację, zwracamy uwagę na to, żeby w przyszłości nie wybijało zabezpieczeń. Kładziemy przewody o odpowiednim przekroju, dla gniazdek 2,5mm2 a dla oświetlenia 1,5mm2. Puszki instalacyjne montowane są na wysokościach wymaganych przez normy oraz tak, aby użytkownik miał pełen komfort.

Często doprowadzana jest „siła” pod płytę indukcyjną. Całość prac zakończona jest wymianą skrzynki bezpiecznikowej na nowy typ dla zabezpieczeń „S”. Modernizacja instalacji w całym mieszkaniu zajmuje od 3 do 5 dni roboczych. Koszt wymiany instalacji elektrycznej ustalany jest indywidualnie w zależności od zakresu prac i wielkości mieszkania/domu.

W razie chęci wymiany instalacji elektrycznej w Krakowie i okolicach zapraszamy do kontaktu.

WYMIANA INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH KRAKÓW:
Kliknij i zadzwoń do nas
511-965-717