Montaż instalacji odgromowej na terenie Krakowa i okolic

Najczęściej o tym, że instalacje odgromowe są niesprawne, dowiadujemy się dopiero podczas burzy, kiedy wyładowanie pioruna wyrządzi poważne szkody w domu. Moc takiego wyładowania osiąga 700 bilionów watów i w kilka sekund wywołuje pożar domu, w którym może spłonąć dorobek naszego życia. Dlatego, aby zachować poczucie bezpieczeństwa, warto zlecić podłączenie ogranicznika przepięć lub wykonanie instalacji odgromowej profesjonalistom.

Od wielu lat specjalizujemy się w złożonym procesie analizy ryzyka, określania klasy odgromowej i projektowania instalacji odgromowych. Dysponujemy stosowną wiedzą techniczną oraz wysokiej jakości sprzętem umożliwiającym kontrolę jej parametrów. Montaż ogranicznika przepięć wykonujemy zgodnie z regulacjami prawa w oparciu o najwyższe normy bezpieczeństwa.

W ramach świadczonych usług zapewniamy:

  • Fachowe konsultacje dotyczące wymogów instalacji odgromowych;
  • Oględziny i sprawdzenie sprawności instalacji;
  • Podłączenie ogranicznika przepięć;
  • Badania pomontażowe;
  • Naprawę instalacji odgromowych;
  • Obowiązkowe przeglądy istniejących instalacji, które są wymagane co 5 lat.

Wiemy, że od naszej pracy zależy bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich, dlatego instalacje odgromowe wykonujemy rzetelnie i starannie zachowując wszelkie obecnie obowiązujące normy i bezpieczeństwo pracy. Po montażu przeprowadzamy badania instalacji odgromowej i sporządzamy protokół zdawczo- odbiorczy instalacji odgromowej stwierdzający o dopuszczeniu jej do eksploatacji. Jako liderzy w branży gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

Montaż instalacji nie jest dużym wydatkiem, a daje bezcenne poczucie bezpieczeństwa. Pamiętaj, że instalacje odgromowe mogą być wykonane tylko przez specjalistów z branży elektrycznej.

Gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo Twoich najbliższych, nie czekaj, nie ryzykuj! Zaufaj profesjonalistom i zadzwoń już dziś!

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE 24h:
511-965-717