Chcesz skutecznie chronić swoją instalację elektryczną oraz sprzęt AGD i RTV przed skutkami przepięć, zwarć i przeciążeń? Zamów wymianę bezpiecznika topikowego!

W naszych domach znajduje się coraz więcej sprzętów elektrycznych. Aby usterka jednego urządzenia nie powodowała awarii całej instalacji elektrycznej i odłączenia od zasilania pozostałych sprzętów powinno się zastosować nowoczesne zabezpieczenia. Tradycyjne bezpieczniki do tego nie wystarczą, dlatego warto zdecydować się na wymianę bezpieczników topikowych na automatyczne.

Jakie są zalety wymiana bezpieczników topikowych na automatyczne?

W przypadku zastosowania bezpieczników automatycznych po usunięciu awarii w instalacji elektrycznej wystarczy przestawić dźwigienkę bezpiecznika modułowego, aby ponownie załączyć napięcie. Nie musisz dłużej wymieniać bezpieczników w razie awarii, dzięki czemu użytkowanie takiej instalacji jest bezpieczniejsze. Bezpieczniki automatyczne są również znacznie trwalsze od topikowych - prąd znamionowy jest utrzymywany nawet po ich wielokrotnym zadziałaniu. Nie ma więc konieczności gromadzenia ich zapasów, jak przy stosowaniu bezpieczników topikowych.

Dzięki wymianie bezpieczników (tzw. korków na esy) domowa instalacja i urządzenia do niej przyłączone będą właściwie chronione, na przykład przed skutkami zwarcia, uderzenia pioruna lub pojawieniem się niebezpiecznego napięcia na obudowach odbiorników energii elektrycznej.

Montaż bezpieczników automatycznych

Dobór i montaż bezpieczników automatycznych zależy od rodzaju obwodu i obciążeń, które są do niego przyłączone. Jest to skomplikowany proces, który wymaga fachowej wiedzy i umiejętności. Dlatego, aby zachować bezpieczeństwo warto powierzyć to zadanie profesjonalistom.

Od wielu lat oferujemy kompleksowe usługi elektryczne w tym wymiany bezpieczników topikowych na automatyczne.

Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo i rzetelnie, mając na względzie to, że od naszej pracy zależy bezpieczeństwo domowników czy użytkowników lokalu. Mamy wszelkie kwalifikacje i niezbędne uprawnienia, a w trakcie naszej pracy korzystamy z najwyższej jakości materiałów.

Jeśli chcesz wymienić bezpieczniki topikowe- postaw na bezpieczeństwo i skontaktuj się z nami. Gwarantujemy szybką i bezproblemową realizację usługi!

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE 24h:
511-965-717