Montaż sprzętu AGD w Krakowie

Kupiłeś nową pralkę, suszarkę, płytę indukcyjną, lodówkę lub inny sprzęt AGD pod zabudowę?

Zastanawiasz się jak je zamontować? Nie trać cennego czasu i zgłoś się do nas!

Coraz więcej urządzeń AGD ma skomplikowane ustawienia konfiguracyjne lub sposoby podłączania, w przypadku których warto zdać się na umiejętności i doświadczenie profesjonalistów.

Od wielu lat oferujemy autoryzowaną usługę montażu urządzeń AGD do zabudowy. Zajmiemy się przygotowaniem i zabezpieczeniem miejsca pracy, odpowiednim ustawieniem urządzenia oraz podłączeniem go do instalacji gazowej, elektrycznej lub wodno-kanalizacyjnej, a także dopasowaniem sprzętu do mebli.

Większość producentów wymaga podłączenia sprzętu przez profesjonalną firmę. My mamy wszelkie specjalistyczne uprawnienia do montażu urządzeń AGD i wydajemy dokumentację poświadczającą, że sprzęty były montowane przez specjalistę, co pozwala zachować gwarancję producenta. W ramach świadczonej usługi podbijemy kartę gwarancyjną, a także testowo uruchomimy sprzęt AGD.

Nasze doświadczenie w branży daje Ci gwarancję tego, że każde zlecenie montażu sprzętu AGD do zabudowy, zostanie wykonane fachowo i starannie przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Dbamy zarówno o wysoką jakość techniczną montażu, jak i o jego estetykę.

Szukasz profesjonalnego montażu sprzętu AGD? Zadzwoń do nas!

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE 24h:
511-965-717