Montaż rozdzielnic podtynkowych i natynkowych na terenie Krakowa i okolic

Rozdzielnica jest najważniejszą częścią domowej instalacji elektrycznej, dlatego prawidłowy montaż rozdzielnicy natynkowej ma zasadniczy wpływ na sprawne zasilanie odbiorników. Bezpośrednio do rozdzielnicy jest doprowadzony główny przewód elektryczny, który prowadzi od licznika, i następnie jest rozdzielany na poszczególne obwody. Jej dodatkowym zadaniem jest ochrona urządzeń elektrycznych przed skutkami ewentualnych zwarć i przeciążeń. Co sprawia, że sprawne mocowanie rozdzielnicy podtynkowej wpływa na komfort naszego życia.

Montaż rozdzielnicy nie jest prostym zadaniem, wymaga specjalistycznych umiejętności i powinien zostać wykonany z największą starannością. Od połączenia obwodów i elementów bezpieczeństwa zależy solidność całej instalacji. Dlatego, warto zlecić montaż rozdzielnicy podtynkowej lub natynkowej osobom z odpowiednimi kwalifikacjami. Zwłaszcza że rozdzielnice prądowe dostępne są w kilku modelach, które różnią się zastosowanymi rozwiązaniami.

Posiadamy odpowiednie uprawnienia i doświadczenie w wymianie, modernizacji i montażu rozdzielni natynkowych i podtynkowych. Zapewniamy fachowe i sprawdzone rozwiązania, które gwarantują bezpieczeństwo, wieloletnie działanie i wysoką jakość.

Fachowa znajomość działania instalacji elektrycznych i praktyka w montażu rozdzielnic w budownictwie mieszkaniowym oraz przemyśle gwarantuje niezawodność oferowanych usług. Profesjonalnie wykonujemy rozdzielnie główne pod wymiar, co znacząco wpływa na ich estetykę.

Lata doświadczenia i grono zadowolonych Klientów są dowodem naszej rzetelności i najwyższego poziomu standardów obsługi.

Jeśli szukasz rzetelnej firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży i dziesiątkami zrealizowanych projektów, która solidnie zamontuje Twoją rozdzielnice , zadzwoń do nas!

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE 24h:
511-965-717